Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Ankara’ya yürüyen sendikacı rahatsızlandı

Ankara'ya yürüyen sendikacı rahatsızlandı

\

Ankara’ya yürüyen sendikacı rahatsızlandı

23.02.2013 14:29
Kamu çalışanlarının hakları için İstanbul’dan Ankara’ya yürüyen ve Kocaeli’nin Körfez ilçesine ulaşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, rahatsızlığı nedeniyle yürüyüşüne bir gün ara vermek zorunda kaldı.

Yusuf Yazgan, yarın sabah kaldığı noktadan yürüyüşüne devam edecek.

Kamu çalışanlarının 666 Sayılı Kararname ile kaldırılan fazla mesai ücretleri, ek ödemeleri ile ikramiyelerinin geri verilmesi ve 4/C’liler ile sözleşmelilerin kadroya alınması için İstanbul’dan Ankara’ya yürüyen Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yazgan, yürüyüşünün 3’üncü gününde Kocaeli’ye bağlı Körfez ilçesine ulaştı. Genel Başkan Yusuf Yazgan, rahatsızlığı nedeniyle yürüyüşüne burada ara vermek zorunda kaldı.

İstanbul’dan başladığı yürüyüşe aralıksız olarak 3 gün devam eden Yusuf Yazgan’ın ayağında şişme meydana geldi. Hastaneye götürülen Yazgan, doktor kontrolünden geçti. Yusuf Yazgan’ın ayağında zorlanmaya bağlı olarak zedelenme olduğu, bunun için ayağının şiştiği tespit edildi. Doktorlar, ilaç tedavisi uygulanacak Yazgan’a en az bir gün dinlenmesi gerektiğini söyledi.

Rahatsızlığı nedeniyle yürüyüşüne bir gün ara vermek zorunda kalan Yazgan, yarın sabah kaldığı noktadan yürüyüşüne devam edecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016