Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Cumhurbaşkanı Gül, Erdoğan’ı anlattı

Cumhurbaşkanı Gül, Erdoğan'ı anlattı

\

Cumhurbaşkanı Gül, Erdoğan’ı anlattı

03.09.2013 23:54 6,352 kez okunmuş

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Usta’nın Hikayesi belgeselinde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Erdoğan’ı anlattı.

Cumhurbaşkanı Gül, Erdoğan ile 70’li yıllardan beri birlikte olduğunu,  AK Parti’nin kurulmasının çok kritik bir adım olduğunu,  çok önemli adımlar atıldığını çok kritik çalışmalar yaptıklarını, ilk gittikleri Kayseri’de büyük bir mitingle karşılaştıklarını, bu coşkunun çok daha büyüyerek devam ettiğini, seçim öncesi Erdoğan’ın adaylığının engellendiğini daha sonraki gelişmeler, Irak’la ilgili gelişmeler.

BANA NİYE ACELE EDİYORSUN DEDİ

-Başbakan ol dediğimde niye acele ediyorsun demişti. Ben bunun gecikmesinin doğru olmayacağını söyledim. Ondan sonra Türkiye’de çok önemli yapısal değişikler yaşandı.  Türkiye’nin ışığı çevresini aydınlatmaya başladı. Ekonomik, demokratik ve birçok alanda çok önemli değişimler oldu.

-Tayip Beyin başbakanlığı benim cumhurbaşkanlığı dönemim yine birlikte adımlar attık ve Türkiye’nin gelişmesi ve demokratikleşmesi alanında çok adımlar attık. Ailelerimiz de  birbirinin iyi dostudur. Kendisi çok kararlı ve cesur bir kişiliğe sahip, insanlarla çok sıcak ilişkiler kurar, aynı zamanda çok yufka yüreklidir. Kendisine sağlık sıhhat ve afiyet diliyorum. Kendisinin daha milletimize hizmetleri çok olacaktır.

AK PARTİ’NİN KURULUŞU

Başbakan Erdoğan da AK Parti’nin kuruluşun çok önemli olduğunu, öncesinde ve sonrasında Cumhurbaşkanı Gül ile kardeşlik hukukunun çok önemli olduğunu, kendisi ve Gül hakkında çok şeyler yazıldığını, bu ilişkiyi bozmadıkları için kahrolanlar var. Kendisene da sağlık sıhhat uzun ömürler diliyorum.

ABDULLAH GÜL VE ERDOĞAN PİŞTİ OLDU

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Usta’nın Hikayesi belgeselinde canlı yayın konuğu olan Başbakan Erdoğan’ın taktığı kravat’ın rengi ve deseni, daha önce Abdullah Gül’ün röportaj’ında taktığı kravatla tıpa tıp aynı olması dikkatlerden kaçmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016