Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Eker’in harçlığını beğenmeyen çocuk güldürdü

Eker'in harçlığını beğenmeyen çocuk güldürdü

\

Eker’in harçlığını beğenmeyen çocuk güldürdü

08.08.2013 14:11 3,769 kez okunmuş

Diyarbakır Valiliği, yıllardır sadece protokol üyeleri ile bazı kamu kurum amirlerinin katılımıyla yapılan ‘resmi bayramlaşma’ törenini bu yıl ilk kez halka açtı. Bakan Mehdi Eker’in verdiği harçlığı beğenmeyen çocuk törendekileri gülümsetti.

GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Ramazan Bayramı’nı seçim bölgesi memleketi Diyarbakır’da kutladı. Karayolları Bölge Müdürlüğü’nde düzenlenen resmi bayramlaşmaya, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, emniyet ve askeri erkan ile birlikte ilk kez sivil vatandaşlar da katıldı

Karayolları Bölge Müdürlüğü’ne ait bahçede düzenlenen resmi bayramlaşmaya Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Galip Ensarioğlu, Cuma İçten, Mine Lök Beyaz, Oya Eronat, Diyarbakır Valisi Mustafa Cahit Kıraç, Emniyet Müdürü Recep Güven, kamu, kurum ve kuruluş temsilcileri ile   vatandaşlar katıldı.BAKAN’IN VERDİĞİ 5 LİRAYI BEĞENMEDİSaat 10.00’da başlayan bayramlaşmada Bakan Eker, Vali Kıraç ve diğer protokol üyeleri, konukları tek tek karşılayarak bayramlarını kutladı. Karşılama sırasında Bakan Eker, elini öpen çocukların her birine 5’er lira harçlık verdi. Kalabalık arasında utanan polis elbisesi giyimli küçük bir çocuk, arkasında birleştirdiği ellerinin arasına Bakan Eker’in koyduğu kağıt 5 lirayı aldı. Ancak aldığı paranın ne kadar olduğuna bakan çocuğun parayı beğenmemiş gibi tavır sergilemesi, çevresindekiler arasında gülüşmelere yol açtı.Bakan Eker ve Vali Kıraç’ın konukların bayramlarını kutladığı programa ilk kez katılan vatandaşlar da, bakan, vali ve diğer protokol üyeleriyle bayramlaşmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016