Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Erdoğan’a komşusundan doğum günü pastası

Erdoğan'a komşusundan doğum günü pastası

\

Erdoğan’a komşusundan doğum günü pastası

28.02.2013 13:32
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Kısıklı’daki konutunun yakınındaki bir pastanede çalışan ve aynı zamanda komşusu olan Mustafa Öztürk, Erdoğan’a doğum günü dolayısıyla pasta götürdü.

Mustafa Öztürk, Başbakan Erdoğan’ın 26 Şubat olan doğum gününü kutlamak için üzerinde Erdoğan’ın fotoğrafı ve ”Sizi çok seviyoruz” yazısı bulunan bir pasta hazırlattı.

Öztürk, pastayı Başbakan Erdoğan’ın evine götürmeden önce gazetecilere yaptığı açıklamada, Başbakan Erdoğan’ın Ankara’da bulunması nedeniyle kutlama için 2 gün geç kaldıklarını söyledi.

Başbakan Erdoğan, Ankara’da olduğu için doğum günü pastasını gününde götüremediklerini dile getiren Öztürk, ”Geçen yıl da pasta götürmüştük, bu yıl da aynı görevimizi yapıyoruz. Geçen yıl hastaydı, biraz üzüntülüydü. Biz de üzüntülüydük tabii. Bu sene neşesi yerinde. Biz de ‘Pastamızı götürelim’ dedik” diye konuştu.

Fıstıklı ve çikolatalı pastanın üzerine Erdoğan’ın resmini koyduklarını ve ”Sizi çok seviyoruz” yazdıklarını anlatan Öztürk, ”Geçen yılki pastayı aldığı konusunda bilgimiz yok. Bu yıl da gönderiyoruz. Tadarsa, komşusu olarak biz de memnun oluruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016