Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Erdoğan’ı pür dikkat dinlediler

Erdoğan'ı pür dikkat dinlediler

\

Erdoğan’ı pür dikkat dinlediler

29.07.2013 23:40 42,175 kez okunmuş

Gezi Parkı eylemlerine destek veren ve daha sonra Başbakan’dan özür dileyen Şafak Sezer’in yanı sıra çok sayıda ünlü sanatçı İBB’nin iftar yemeğine katıldı.

Haber7 detay haber

Gezi Parkı protestolarının ilk günlerinde eylemcilere verdiği destekle dikkat çeken sinema ve dizi oyuncusu Şafak Sezer, geçen haftalarda gerçekleşen AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın iftarına katılmış ve Başbakan Erdoğan’dan özür dileyerek elini öpmek istemişti. Bu olayın ardından gündeme oturmuş sosyal medyada adından sıkça söz ettirir olmuştu. Sosyal medyada kendisiyle ilgili yapılan eleştirilere; “Başbakan Erdoğan’ı sevmek suçsa evet ben başbakanımı seviyorum” diyerek Başbakan Erdoğan’a olan desteğini dile getirmişti.

İBB’NİN İFTARINA ÜNLÜ AKINI

Bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nce Haliç Kongre Merkezi’nde iftar yemeği düzenlendi. Yemeğe, Şafak Sezer, Orhan Gencebay,Sevim Emre, modacı Nur Yerlitaş, Mustafa Ceceli, sanatçı Doğuş, Bülent Serttaş, Ajda Pekkan, Uğur Işılak, Coşkun Sabah, Murat Göğebakan, Neşe Karaböcek, Bedia Akartürk, Acun Ilıcalı, Hakan Peker, Bülent Ersoy, Serkan Kaya, Demet Akalın ve Berkay gibi ünlüisimler katıldı.

İBB Başkanı Kadir Topbaş ve Başbakan Erdoğan’ın konuşma yaptığı iftar programında ünlü sanatçıların konuşmaları pür dikkat dinlemesi gözlerden kaçmadı. Daha sonra sanatçılar Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğanla bir süre sohbet edip bazı hediyeler verdiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016