Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Futbolcu ve arkadaşları dağda mahsur kaldı

Futbolcu ve arkadaşları dağda mahsur kaldı

\

Futbolcu ve arkadaşları dağda mahsur kaldı

08.05.2013 21:01
Denizlisporlu futbolcu Mustafa Güngör ile 4 arkadaşı yürüyüş yapmak amacıyla çıktıkları Çamlık Dağı’nda aralarındaki iki kişinin yaralanması üzerine bulundukları tepede mahsur kaldı.

Denizlisporlu futbolcu Mustafa Güngör ile arkadaşları Ahmet Yıldız, Hasan Mete Kabagel, Berkay Kuskan ve Ahmet Aktaş öğle saatlerinde yürüyüş yapmak amacıyla Çamlık Dağı’na çıktı. Yağmurun başlamasıyla Bayrak Tepesi Mevkii’ne kadar yürüyen 5 kişiden Ahmet Aktaş’ın ayağı burkuldu. Futbolcu Mustafa Güngör ise kolundan hafif şekilde yaralandı.

Bulundukları yerde mahsur kalan 5 kişi, telefonla polisi arayıp, yardım istedi. Polis de, Ulusal Medikal Kurtarma ekibi (UMKE) ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nün Arama Kurtarma ekibine durumu bildirdi. Yola çıkan kurtarma ekipleri, önce kayıp 5 kişinin yerini tespit etti. Arama kurtarma ekipleri, yaklaşık 1 saatlik yürüyüş sonrası 5 kişiyi buldu.

5 arkadaş, ekipler tarafından bulundukları yerden kurtarılarak dağdan indirildi. Futbolcu Mustafa Güngör ile Ahmet Aktaş, UMKE ekibi tarafından Denizli Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Tedavileri yapılan Güngör ile Aktaş’ın taburcu edildikleri öğrenildi. Diğer 3 kişi ise, ekipler tarafından evlerine bırakıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016