Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

gabile chat sohbet

 

gabilechatsohbet

 

 

Gündelik (normal) hayatta gabile bir bütünlüğü simgeler. Bunun sanal platformlara yansıtılış şekline baktığımız zaman gerçeği ile aynı anlama gelmektedir. Bütün eşcinsel kişilerin bir arada toplanması sonucu gabile sohbet odaları ve gabile terimi ortaya çıkmıştır. Tarihe dönecek olursak bir çok gabile lideri bulunmaktadır. Bu kelimeler ve terimler hep o zamanlardan kalmadır ve genellikle onları simgeler.

Zirve.Net Google üzerinde bir çok kullanıcısına eşcinsellik ile ilgili her türlü sohbet etme imkanı sunmaktadır. Kendisine özgün yeni bir tasarımı ile birlikte eski Bir yerden Gabile ailesinin önüne geçmek için elimizden gelen herşeyi fazlası ile yapmaktayız. Bir yerden gabile sohbet ederken bir yandan da sunucu içerisinde online olarak müzik dinleme ve oyun kanallarında oyun oynama imkanınız bulunmaktadır.

Bizim bütün bu insanların her türlü kişisel tercihlerine saygımız bulunmaktadır. Biz hiç bir zaman kimseyi bu şekilde yadırgamayızve yargılama hakkını kendimizde göremeyiz . çünkü bizim bir atasözümüz der ki ” Her koyun kendi bacagından asılır “ bu sebep ile hiç kimsenin gabile chat yaparken hiç birşeyi bizi ilgilendirmez. Bunun hesabını o kişiler kendileri verecektir. Biz bunlar için güzel bir gabile  sohbet platformu oluşturalım ve Gerisine artık gabile kullanıcıları ve gay sohbet kullanıcıları karar versinler istedik.Herkesin sohbet etme hakkı olduğu için onların huzurlu ve eğlenceli bir ortamda sohbet etmeleri amacıyla kurulmuştur sohbet odalarımız.

3 Comments

Add a Comment
  1. p arıyorum yokmu p????

  2. arkadaşlar sohbet sistemi guzel herkezi bekliyorum guzel bir sohbet ortamı vardır.

  3. Bizim ortama girmeyi bir kere dene ve girdin de kalıcı olacağına eminim çün ki bizim ortam da muhabbet sohbet gırgır ne ararsan gerçek arkadaşlık gerçek dostluk var bundan emin olmasam bunu nickimle yazmam.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016