Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

İhsan Eliaçık’tan yeni bir provokasyon daha

İhsan Eliaçık'tan yeni bir provokasyon daha

\

İhsan Eliaçık’tan yeni bir provokasyon daha

11.06.2013 23:34
Taksim Gezi Parkı eylemleriyle ilgili öne çıkan ve Taksim Gezi Parkı’nda eylemcilerle namaz kıldıran İhsan Eliaçık, bu gece polisin Taksim meydanına yönelik operasyonunda gerilimi artırmak için yeniden devreye girdi ama hesabı tutmadı.

Taksim Gezi Parkı ile ilgili başlayan eylemlerlerle ilgili gösterdiği tavırla dikkati çeken İhsan Eliaçık’tan şok tweet. 

Eylemcilere verdiği destekle dikkati çeken  İhsan Eliaçık,  bu akşam polisin yaptığı müdahale üzerine peş peşe twitter hesabından yönlendirmeler yapmaya başladı. Eliaçık bir ara twitter hesabından paylaştığı bir fotoğraf şok etkisi yaptı. Eliaçık, kafasına kapsül isabet eden bir gencin ölümle pençeleştiği yazılı bir fotoğraf paylaştı.  

Takipçilerin dikkatini çeken bu twitterdeki resimle ilgili bu kez çok farklı bir gerçek ortaya çıktı. Eliaçık’ın bu geceki olaylarda yaralanan ve yaşam mücadelesi veriliyor diye belirtilen fotoğraf 1 Haziran tarihine ait çıktı. 

Fotoğrafın yeni olmadığının ortaya çıkması üzerine Eliaçık hemen o twitter yazısı ve fotoğrafı kaldıran Eliaçık bu kez  daha farklı bir fotoğrafı servis etti. 

İşte  İhsan Eliaçık’ın önce servis edip geri çektiği fotoğraf ve daha sonra onun yerine servis ettiği fotoğraf: 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016