Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Justin Bieber kendini dine verdi

Justin Bieber kendini dine verdi

\

19 yaşındaki ünlü şarkıcı kendini dine verdi. Son zamanlarda zor günler yaşayan ve adı her gün yeni skandalla anılan Justin Bieber son olarak sahnede baygınlık geçirmişti. Nefes darlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Justin Bieber çok geçmeden yeni bir skandalla gündeme geldi: Ünlü şarkıcı gazetecilere saldırdı. Şöhretin yükünü taşıyamayan Bieber sonunda çareyi dine sığınmakta buldu.

DÜŞMANIM İÇİN BİLE İSTEMEM
ABD’li ünlü vaiz Judah Smith yakın arkadaşı Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber’in kötü günler geçirdiğini ve yaşadıkları ile başedebilmek için dine yöneldiğini iddia etti. İngiliz Sun gazetesinde yayınlanan habere göre 34 yaşındaki Smith, bir süredir Londra’da olan ve hem sağlık sorunlarıyla hem de medyanın yoğun baskısı ile boğuşan Justin Bieber’e kendini daha iyi hissetmesi için sürekli İncil’den alıntılar yolluyor. Bieber’in bir süre önce Twitter’da ”Bana ilham veriyorsun” diyerek övdüğü Judah Smith ”Tüm dünyanın gözleri onun üzerinde. Ben bunu en büyük düşmanım için bile istemezdim” dedi.

TANRI’YLA KONUŞUYOR
19 yaşındaki Bieber’in üç yıl önce oldukça dindar olan annesi Pattie Malette vasıtasıyla tanıştığı Smith ”Bu zor günleri aşmak için Justin’in bazı yöntemleri var. Tanrı’ya yöneliyor, Tanrı’yla konuşuyor, kutsal kitabı inceliyor” dedi.

NEFES DARLIĞI ÇEKİYOR
Konser programı nedeniyle bir süredir Londra’da olan Justin Bieber son konserinden sonra nefes darlığı çektiği gerekçesi ile hastaneye kaldırıldı. Bundan önce de bir konserine iki saat kadar geç kaldığı için hayranlarının medyanın tepkisini üzerine çeken Bieber, son olarak Londra’daki otelinin önünde fotoğrafını çekmek isteyen bir paparazziye saldırıp ”Seni öldüresiye döverim” diye bağırdı.

AYRILIK YARAMADI
Genç şarkıcının 20 yaşındaki kız arkadaşı Selena Gomez’den ayrılmasından beri tehlikeli bir hayat sürdüğü ve imajına zarar verdiği iddia ediliyordu. Bieber ilişkisinin bitmesinin ardından Los Angeles’da bir partide esrar içerken görülmüş ve 2010 yılında silah bulundurmaktan hapse giren rapçi Lil Wayne ile yakınlaşmıştı.

Updated: 09 Mart 2013 — 23:18

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016