Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Justin Timberlake Suit & Tie klibini paylaştı

Justin Timberlake Suit & Tie klibini paylaştı

\

Yrni klibinde hiç olmadığı kadar yakışıklı olan Justin Timberlake evlilik yaramış. Jessica Biel ile evli olan Timberlake’in karısını kıskanmamak elde değil. Kimsenin ölmesini istemeyiz tabii ama umarız Biel bu adamın kıymetini biliyordur..

Uzun zamandır albüm çıkarmayan Timberlake’yi bir hayli özlemişiz. Single çalışmasını taçlandırdığı klibindeyse bu güne kadar görmediğimiz kadar tatlı.

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Justin Timberlake , 6 yıl aradan sonra bu yıl yeni bir albüm çıkarmaya hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı ilk “single”ını internette paylaşırken, yeni çalışmaları için “Kariyerimin en iyi dönemini yaşadım” yorumunu yaptı.

“THE 20/20 EXPERİENCE”
31 yaşındaki Timberlake, kişisel web sitesindeki açıklamasında, “The 20/20 Experience” adlı yeni albümünün bu yıl piyasaya çıkacağını ve Jay-Z’li “Suit & Tie” isimli “single”ının da bugünden itibaren internetten paylaşılacağını bildirdi.

Timberlake, Haziran ayından beri yeni albüm çalışmalarında bulunduğunu belirterek, yeni çalışmaları için “Kariyerimin en iyi dönemini yaşadım” yorumunu yaptı. Timberlake’in son albümü FutureSex/LoveSounds 2006’da piyasaya çıkmıştı.

Justin Timberlake – Suit & Tie

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016