Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Kabataş Lisesi’ndeki öğrenciler tahilye edildi

Kabataş Lisesi'ndeki öğrenciler tahilye edildi

\

Kabataş Lisesi’ndeki öğrenciler tahilye edildi

22.01.2013 23:53
Galatasaray Üniversitesi’nde akşam saatlerinde çıkan yangın sonrasında bitişiğindeki Kabataş Erkek Lisesi’nde yatılı okuyan öğrenciler tahliye edildi.

Zabıta aracından okulun boşaltılması yönünde sürekli anons yapıldı. Okulu boşaltan öğrenciler yoğun dumanla kaplı yollarda zorlulkla yürüdü. Bir elleriyle ağızları mendille kapatan öğrenciler bir elleriyle de valizlerini, çantalarını taşıdı. Bir çok öğrencinin yoğun dumandan etkilenerek öksürdüğü görüldü. Astım hastası olduğu öne sürülen bir kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Polis araçlarından panik yapılmaması yönünde sık sık anonslar yapıldı. Polisler yoğun duman altında el fenerleri ile yoldan geçenleri uyardı. Bir polisin montunu ağzına çekerek görev yapması dikkat çekti. Polis yangın bölgesine gidenleri geri dönmeleri yönünde sürekli uyardı. Bazı görevliler de fosforlu iş elbiselerinin otomobillerinin bagajından çıkarak giydikleri görüldü. Polis yangın bölgesini gidilmemeis için caddeyi güvenlik çemberiyle kapattı. Yoğun dumandan kurtulanların ‘Şükür Allah’a diye dua ettikleri görüldü.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016