Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

MHP’liler Türk Milliyetcileri Günü’nde Kıraç’la coştu

MHP'liler Türk Milliyetcileri Günü'nde Kıraç'la coştu

\

MHP’liler Türk Milliyetcileri Günü’nde Kıraç’la coştu

04.05.2013 00:53
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı 3 Mayıs Türk Milliyetçileri Günü’nü, ünlü sanatçı Kıraç’ın da katıldığı konserle kutladı.

3 Mayıs Milliyetçiler Günü dolayısıyla düzenlenen Kıraç konseri, Mimar Sinan Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirildi. Ücretsiz olan konser öncesinde konuşan MHP İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, yaptığı açıklamada, “Birilerinin ayaklarının altına almak istediği Türk milliyetçiliği gibi ulvi bir değeri baş tacı yapan aziz milletimizle aynı istikamette koşmanın huzur ve mutluluğu içindeyiz. 3 Mayıs Türk Milliyetçileri Günü’nü idrak ederken, rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş’in gösterdiği yolda ülkemize ve Türk milletine hizmet için heyecanımızı koruyoruz. Heyecanımızın yansıdığı bu anlamlı günün milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.

Daha sonra yerel sanatçıların sahne aldığı programda Adanalılar ve MHP’liler açık hava tiyatrosunu doldurdu. Gecenin finalinde ise sahneye ünlü sanatçı Kıraç çıktı. Söylediği şarkılarla programa gelenleri coşturan Kıraç, slov parçalarla da hayranlarını duygulandırdı. Birbuçuk saatten fazla sahnede kalan Kıraç’a konser arasında Adana Demirspor forması ve Türk bayrağı verildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016