Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

PSY: İstanbul’u gezmeden ülkeme döneceğim

PSY: İstanbul'u gezmeden ülkeme döneceğim

\

Gangnam Style şarkısıyla tüm dünyada şöhret olan Güney Koreli şarkıcı Park Jae-Sang (PSY) yarım saat süren basın toplantısında tercüman aracılığıyla gazetecilerin sorularını yanıtladı. PSY, Türkiye’ye övgü dolu sözler söyleyerek toplantıya başladı ve “Türkiye ve Kore arasındaki kardeşlik bağı her zaman çok güçlüydü. Aynı zamanda benim Youtube’deki müzik videomu en fazla izleyen ülkeler arasında Türkiye 3’üncü sırada olduğu içinde ayrıca çok mutluyum. Birinci ülke Amerika, daha sonra Tayland ve sonrasında Türkiye ve Kore şeklinde sıralanıyor. Bunun için çok teşekkür ederim” dedi.

Gangnam Style şarkısının dünyada kazandığı ün hakkında konuşan şarkıcı, “Böyle bir başarıyı bekliyor muydunuz?” şeklindeki soruya PSY, “Bu şarkıyı yaptığımda da bu kadar ünlü olacağımı düşünmemiştim. Hala daha neden bu kadar ünlü olduğumun tam olarak farkında değilim. Bunun için ekstra bir çaba göstermedim” diyerek şaşırtıcı bir açıklama yaptı.

ÇEKTİĞİ FOTOĞRAF OLAY OLDU
PSY’nin İstanbul’da kaldığı Pera Palas Oteli’nin odasından çektiği fotoğraf sosyal medyada tartışma yarattı. Fotoğrafın ülkenin imajını zedelediğini savunanlarla, reklamını yaptığını savunanlar ikiye bölündü.

“İLGİ YÜZÜNDEN GEZEMEYECEĞİM”
PSY, Türkiye’de kendisine gösterilen sıcak ilginin dezavantajını da şu sözlerle dile getirdi: “Çok fazla tanındığım için belki çok fazla seyahat edemeyeceğim, etrafıma çok fazla bakamayacağım. Bu sebepten biraz otelde dinleneceğim, hazırlıklarımı yapıp, ülkeme döneceğim

“KİMSEYİ TANIMIYORUM”
Türkiye hiçbir şarkıcıyı tanımadığını söyleyen PSY, “Türkçe şarkı söyleyen kimseyi tanımıyorum” diye konuştu. PSY, son günlerin moda dansı Harlem Shake yapıp yapmadığıyla ilgili soruya, “Önce sakin duruyorsunuz, sonra dans etmeye başlıyorsunuz. Bunu hepimiz evimizde denemişizdir” diye yanıt verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016