Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Sohbet Odası

logo

 

 

 

Chat sohbet odalarının favori sohbetleri artık irclerde yapilmaktadır. eskiden sadece web sitelerinden bağlanılan chat odaları teknoloji ile gelişti ve mirc,script ilede bağlanılmaya başlandı.gunumuzde artık sohbetler irc sunucularında mirc ve scriptle bağlanılarak yapılmaktadır.sohbetin en verimli şekli budur.web sayfaları apletler ne kadar gelişmiş olsada çogu kişinin tercihi heleki eski irc kullanıcılarının terhihi mirc ve script yonundendir.

Program üzerinden ircdeki kelime,yarışma ve benzeri tüm oyunlar oynanmakta radyo bile dinlenmektedir,istekler djlere kolaylıkla iletilmektedir.

Yetkili kişilerin komut yazmalarına gerek kalmaksızın mirc ve scripte eklenmiş olan aliasları ve komutları uygulamaları basit hale getirilmiş hazır komutlar halinde sunulmuştur.tek tuşla tum komutları kullanmak mumkundur.tum kolaylıklar düşünülmüş ve sağlanmıştır.

Türkiye’nin en büyük sitelerinden biri olan mynet pek çok alt kategorisi sayesinde haber moda sağlık cinsellik sohbet hava durumu magazin gibi konulara da değinerek pek çok kişinin beklentilerine cevap vermektedir. Özellikle sohbet odalarına girip chat yapmak isteyen kişilerin tercihi olan Mynet Sohbet odaları sayesinde birçok güvenli arkadaşlıklar dostluklar kurulmuş ve hatta yeni yeni aşklar doğmuştur. Mynet sohbet oldukça güvenli bir sitede olduğu için sitede gezinir iken acaba virüs bulaşır mı kaygısını da düşünmenize gerek kalmayacaktır. Günümüzde pek çok kişi chat sayesinde aradığı aşkı ya da dostluğu yakalamış olmanın tadını çıkarmaktadır. Mynet sohbet en çok aranan ve üye sayısı olan bir sitedir.

Günümüzde pek çok kişinin chat yaparak kendini psikolojik olarak rahatlattığı artık herkes tarafından bilinmekte. Bu neden ile pek çok kişi kafasını boşaltmak için chat sitelerine üye olup sohbet etmektedir. Her geçen gün artan Chat siteleri sayısı üye sayısı ile doğru oranda artmaktadır. Hemen hemen herkes sohbet ederek yeni arkadaşlıklar kurmakta hatta sanal aşklar yaşayıp bu aşkları mutlu evlilikler ile neticelendirmektedirler. Pek çok kategoride hizmet veren site mynet bu sohbet odalarına da değinmiş Mynet sohbeti kategorisine eklemiştir. Mynet Sohbet oldukça güvenli bir site olduğu için üye sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Öylesine giriverseniz bile bir süre sonra sohbetin müdavimi olacaksınız.

 

3 Comments

Add a Comment
  1. evet bende script veya mirc üzerinden bağlanıyorum.kullanımı kolay ,basit tum web kullanıcılarına tavsiye ederim …

  2. Hoş Bir Chat Ortami EmekLerinize SağLık. Web üzerinden sıkıntı Çekmeden Bağlaniyorum tskrLer.

  3. Zirve.Net Sohbet odalarında bulunmakdan mennunum arkadaşlık dostluklar 1 numara sohbete bağlanmak için daha ne bekliyorsunuz buyurun sizde bize katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016