Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Stop Ever’dan Soğuk Terapi Bandı

Birçok kişinin sosyal hayatını olumsuz etkileyen migren, özellikle sonbaharda daha sık görülüyor. Soğuk Terapi Bandı, sonbahar migrenine karşı alınabilecek en pratik tedbirlerden biri.

Mevsim geçişlerinde yaşanan şiddetli baş ağrıları birçok yetişkinin hayatını cehenneme çeviriyor. Ülkemizde her 6 kişiden birinde görülen migrene bağlı baş ağrıları özel hayatımızı olduğu kadar sosyal hayatımızı da tehdit ediyor. Türkiye’de terapi bantlarının lideri Stop Ever ise, yaşanan migren sorununa pratik çözümler sunuyor.

Stop Ever’ın zor anlarda yaşamı kolaylaştıran ürünlerinden biri olan Soğuk Terapi Bandı, baş ağrısı durumunda alın bölgesine yapıştırıldığında 6 saate kadar rahatlama sağlıyor. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan ve her ortamda kullanılabilen Soğuk Terapi Bandı, verdiği serinletici etkiyle baş ağrısının en kısa sürede atlatılmasına yardımcı oluyor.

Cilde kolayca yapışan ve kaymadığı için büyük kullanım rahatlığı sağlayan Soğuk Terapi Bandı, sonbahar baş ağrılarına karşı her an yanınızda ve uygulanması oldukça pratik. 5.5 ph değeri ile cilde dost ve anti-alerjik olan Soğuk Terapi Bandı ile, baş ağrısından uzak bir sonbahar çok daha rahat geçecek.

Stop Ever Soğuk Terapi Bandını tüm eczanelerde ve Migros, Macrocenter, Gratis, Rossmann, A101, Şok, Real mağazalarında bulabilirsiniz. Stop Ever terapi bantları zor anlarımızda hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016