Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Türk polisine ‘Seksenler’ sürprizi

Türk polisine 'Seksenler' sürprizi

\

Türk polisine ‘Seksenler’ sürprizi

11.04.2013 08:26
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 168. yıl dönümü dolayısıyla ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda tören düzenlendi. Törende bir de sürpriz vardı. Emniyet Teşkilatı 168. yaşını ‘Seksenler’ dizisi ekibiyle birlikte kutladı.

Törene, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İçişleri Bakanı Muammer Güler, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Kılıçlar, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, eski İçişleri Bakanları Abdulkadir Aksu ve İsmet Sezgin, AK Parti Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal katıldı.

“SEKSENLER SÜRPRİZİ”

Polis teşkilatına ilişkin tanıtım filmlerinin gösterildiği programda, TRT’de yayınlanan “Seksenler” dizisinden Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümüyle ilgili bir bölümün de gösterimi yapıldı. Gösterimin ardından dizide Komiser Rıza, polis memuru Selahattin, Bekçi Bekir karakterlerini canlandıran oyuncular Onur Dilber, Hacı Ali Konuk, Yasin Kaya sahneye çıktı. Emniyet Genel Müdürü Mehmet Kılıçlar, oyunculara teşekkür plaketi verdi.

İŞTE O ANLAR-TIKLA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016