Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Türklerde ucuza konaklamanın yolunu buldu

Türklerde ucuza konaklamanın yolunu buldu

\

Türklerde ucuza konaklamanın yolunu buldu

20.02.2013 14:32
Yıllardır sitem ettiğimiz bir konuydu yabancı turistlerin bizim ülkemizde, bizim otellerimizde bizden daha ucuz fiyata konaklaması.

Son yıllarda ivme kazanan erken rezervasyon kampanyaları sayesinde artık Türk tatilciler de otellerde yabancı turistler kadar ucuza konaklama fırsatını yakaladı.

Türkiye’nin önde gelen online tatil portallarından MasterTatil.com’un kurucu ortağı Cihat Kökten aralık ayında başlayan ve haziran ayının başlarına kadar devam eden erken rezervasyon kampanyaları sayesinde Türk tatilcilerin otellerde neredeyse yarı fiyatına konaklama fırsatı bulduğunu belirtti.

Erken rezervasyon yaptırarak elde edilen avantajların sadece indirimli fiyattan ibaret olmadığını belirten Cihat Kökten, “Erken rezervasyon dönemlerinde otellerin müsait olması nedeniyle tatilciler daha fazla otel seçeneğine sahip oluyorlar. Ayrıca otel tercihlerinin yanı sıra odalarının konumu ve dizaynı için de özel isteklerini belirtebiliyorlar. Yaz sezonunda son dakikada tatile çıkmak isteyenler ise tatil için hem yüksek fiyat ödemek zorunda kalıyorlar hem de istedikleri otellerin dolu olma ihtimali olduğu için mecburen, ya istemedikleri oda tipinde veya alternatif bir otelde ya da önceden planladıkları tarihleri değiştirerek alternatif tarihlerde tatil yapmak durumunda kalabiliyorlar. ” dedi.

MasterTatil.com Türk tatilcilerin aklındaki en büyük soru işareti olan “izin tarihlerim değişirse ya da son dakikada bir aksilik çıkar da tatile gidemezsem ne olacak?” sorusuna basit bir cevapla karşılık veriyor; “Erken Rezervasyon Güvence Paketi!” MasterTatil.com’un erken rezervasyon güvence paketi, tatilinizin başlamasına 72 saat kalana kadar rezervasyonunuzun koşulsuz iptalini ve paranızın tamamının iadesini garanti ediyor.

MasterTatil.com Alanya, Marmaris, Kemer, Side, Bodrum, Kuşadası gibi Türkiye’nin önde gelen tatil bölgelerinden özenle seçtiği memnuniyet oranı üst düzey olan yüzlerce erken rezervasyon otelleri ‘ni en uygun fiyat garantisiyle tatilcilerin beğenisine sunuyor.

Toplam altı dönemden oluşan erken rezervasyon kampanyasında her dönemin sonunda fiyatlar kademeli olarak artıyor. Dolayısıyla rezervasyonunuzu ne kadar erken yaptırırsanız o kadar indirimli fiyattan yararlanıyorsunuz.

Aralık ayında başlayarak Haziran ayının başlarına kadar süren ve altı dönemden oluşan erken rezervasyon otelleri ‘nin kampanya bitiş tarihleri söz konusu erken rezervasyon kampanyasının içinde bulunduğu ayı takip eden bir sonraki ayın ilk pazartesi günü erken rezervasyon kampanyalarının son günüdür.MasterTatil.com ayrıca bir tavsiyede bulunuyor:

Tatilciler son günlerde yaşanan aşırı yoğunluktan etkilenmemek için belirlemiş oldukları otelin erken rezervasyon işlemini birkaç gün öncesinden tamamlamaları kendileri açısından daha rahat ve kolay olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016