Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları

Bir birinden Farklı online Chat odalarında Sohbet edebileceğiniz Kameralı Söyleşi platformu

Yılmaz Erdoğan’ın Türk Bayrağı sitemi

Yılmaz Erdoğan'ın Türk Bayrağı sitemi

\

Yılmaz Erdoğan’ın Türk Bayrağı sitemi

11.04.2013 11:51
Yılmaz Erdoğan, restore ettirdiği Heybeliada Sanatoryumu’nda, Atatürk büstünü kendi elleriyle temizledi, “Neden binada Türk bayrağı yok” diye görevlilere sitem etti.

Akil İnsanlar grubunun Güneydoğu Anadolu listesinde yer alan Yılmaz Erdoğan, yönettiği Kelebeğin Rüyası adlı filmin bazı sahnelerini 7 yıl önce kapatılan ve 2009 yılında çıkan yangınla büyük bir bölümü kül olan Heybeliada Sanatoryumu’nda çekti. Filmin çekimlerinden önce 50 kişilik ekip, 6 ay süren çalışma sonucu Heybeliada Sanatoryumu’nu ve bahçesini yeniden düzenledi.

Sanatoryumda görevli personel ise tadilat sırasında yaşananları Vatan’a anlattı. Yılmaz Erdoğan’ın kendi elleyile tadilat çalışmasına katıldığını belirten görevliler, “Girişte bulunan Atatürk büstünü kendi elleriye temizledi. Eline aldığı fırça ile de büstün alt kısımlarını boyadı. Unutamadığımız en önemli konu ise Erdoğan’ın bayrak hassasiyetiydi. Sanatoryumun girişinde görevli bizlere ‘Sanatoryumun hiçbir noktasında Türk bayrağı niye yok?’ diye sitemde bulundu” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirve.NET - chat, sohbet, muhabbet odaları © 2016